Anasayfa / Faberlic / Faberlic Online Kataloğu

Faberlic Online KataloğuFaberlic mayıs kataloğu 07 – 2017 sayısında çok güzel ürünler ile karşınızda.

Bahar aylarının insana verdiği mutluluğu Faberlic’te sizlere kozmetik ürünlerindeki seçenekler ile sunuyor. Faberlic mayıs kataloğu yayında bol ve kazançlı alışverişler.

Erkek giyim modelleri ilk kez yeni «Art-dalga» koleksiyonunda. Tüm ailenin modaya uygun tarzını oluşturun.

 1- “BONUSUNUZ” ADLI BONUS KARTINIZI EDİNİN.

  • VERECEĞİNİZ SİPARİŞİNİZDE BU KATALOGTAKİ HERHANGİ BİR JL ÜRÜNÜ 15,90 TL’DEN ALIN
  • Her 15,90 TL siparişte bir bonus kart verilir.
  • Her bir kart, bir sonraki katalog için hediye garantisi ve başlıca ödüllerden birini kazanma şansı sağlar.

2- “BONUSUNUZ” ADLI BONUS KARTINIZI AKTİVE EDİN VE 7 NO’LU KATALOGTAN HEDİYE KAZANIN 

  • Kartta bulunan aktivasyon numarasını www.faberlic.com adresine girerek aktif hale getirin.Aktivasyon işleminden sonra promosyon kodu ve hediye hakkında bilgilendirileceksiniz.
  • Siz de promosyon hakkında Danışmanınızı bilgilendiriniz.
  • Hediyeniz 24 Nisan-4 Mayıs arasında gönderilecektir.

3- 22 Mayıs tarihinde kadar Bonus kartlarını Aktif hale getirilen Bonus Kartlar arasında yapılacak olan çekiliş sonucu aşağıdaki HEDİYELER dağıtılacaktır.

  • 5 adet iki kişilik Tenerife seyahati,
  • 25 adet 1250 TL’lik hediye çeki,
  • 250 adet Faberlic koleksiyonu yaz çantası,
  • 5000 adet “Karayipler” parfüm (üç seçenekten herhangi biri seçilebilir).

‘Faberlic danışmanları, kendi kişisel hesaplarından kartlarını anında aktif hale getirebilirler ‘Web sitesi üzerinden kartınızı aktif hale getirdiğinizde, ekranda promosyon kodunu göreceksiniz.Rengarenk çiçekler, harika bir gündoğumu, sulu meyvelere sahip meyve ağaçları, köpüklü şelaleler ve altın renkli kumlara sahip plajları ile Karayipler gerçekten etkileyici ve ilham verici renklere sahip! Güneş’in rahatlatıcı etkisi ile birlikte yaz mevsiminde sınırsız enerji kaynağı yaratan doğanın parlak renkleri, güzellik uzmanları için tam bir esin kaynağı!

kayitol1

Jamaika’nın EL DEĞMEMİŞ GÜNEŞİ

Yaz hemen yalı başımızda! Sıcak günlerde taze hafif hissetme ihtiyacı ortaya çıkar. Böylece jiltra rahat dokuda ve mükemmel renklerdeki ruj ile birlikte makyajınızı tamamlayan sprey kullanmak, cildi nşrjılendirme ve hafif bir ışıltı il sermenin yanfsıra, yaz aylarındaki görüntünüzelüSü^pımellik katacak!

Haiti’nin Zengin RENKLERİ

Kendinize has bir yaz görüntüsü oluşturmak için Karayip’in en güzçfl adalarından birinin doğal renklerini baz alabilirsiniz: okyanus yüzeyinin parlaklığı kadar ışıltılı bir dudak parlatıcısı ile gözlerdeki parlak tonlar sizi deniz kıyılarının gerçek bir kraliçesi haline getirecek.

Altın kum rengi, yabanî ormanların parlak yeşili ya da mercan resiflerinin bir tonu? Seçmeyin, hepsini birleştirin! özgür ve mutlu bir ruha bürünmüş moda tırnaklar size denizin pozitifliğini verecek!

kayitol1


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*