Anasayfa / İş ve Kariyer / Kasap Döner Bayiliği İle Restoran Açmak

Kasap Döner Bayiliği İle Restoran AçmakKasap Döner

HEDEF, 2017 SONUNDA 80 ŞUBEYE ÇIKMAK

Global Restoran Yatırımları şirketinin markası olan KasapDöner, yurt içinde hızla yayılıyor. 70 yıllık Sarıtaş Et deneyimini ardına alan marka, bifteklik etten ürettiği dönerini, Afyon’da bulunan tesislerinde İslami usûllere uygun olarak kesilen helal sertifikalı etlerden hazırlıyor. KasapDöner’in bugün 14’ü merkeze ait olmak üzere 47 restoranı var. Kıbrıs’ta iki, Azerbaycan’da bir, Erbil’de bir adet olmak üzere yurtdışmda da toplam 4 şubesi bulunuyor.KasapDöner bundan sonraki dönemde Anadolu’da daha hızlı yayılmayı planlıyor. Sıradışı reklamları, farklı dükkan tasarımı, masalardaki iPad’leri ve cam şişede sunulan içecekleri ile her anlamda farklı bir duruş sergileyen KasapDöner markası, tüm dünyada tanınan Türk dönerini hak ettiği yere taşıyıp markalı, uluslararası bir zincir haline gelmeyi hedefliyor. Global Restoran Yatırımları Genel Müdürü Bahar Özürün, “2017’de Anadolu’da büyümeyi planlıyoruz. Eskişehir, Bursa, Kayseri, Adana, Antalya, Konya illeri önceliğimiz. Halihazırda 47 olan şube sayımızı 2017 bitmeden 80 şube ile kapamayı planlıyoruz.” diyor.

KasapDöner’in franchise verirken birinci koşulu, restoranın işlek caddelerde ve seçkin AVM’lerde olması… Yatırım maliyeti restoran başına 4 bin-4 bin 500 TL arasında değişirken, 150 bin TL’de franchise giriş bedeli talep ediliyor. Bahar Özürün, girişimcilerde aradıkları özellikleri şöyle anlatıyor: “Girişimcilerde aradığımız en önemli özellik, markaya ve işe sahip çıkması.

Biz firma olarak isteyen işletmecilerimize operasyon, finans gibi eğitimleri de veriyoruz. 12-18 ayda yatırım dönüşü sağlamayı hedefliyor, işletmecilerimize de brüt yüzde 55 kar marjı vadediyoruz.”

Tel: (0216) 472 24 34


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*